Szybka reakcja: Raptors 126, Grizzlies 113

b +

P. Siakam33 min, 17 punktów, 7 REB, 2 AST, 1 STL, 5-13 FG, 1-3 3FG, 8- FT, 0 BLK, 0 TO, +2 +/-

Był ucieleśnieniem zespołu – trudna pierwsza połowa, cudowna druga połowa. Pozostaje pewny swojego skoku, co jest produktywnym krokiem naprzód. Zrobił kilka chwytów do złapania i jeden, aby wyskoczyć z podbieracza i zwinąć. Nie wykonał wielu poprawek, ale nadal wykonał jakąś produktywną pracę, nawet pracując na ekranie Gortata, aby uzyskać niekwestionowanego VanVleeta! Przynajmniej był agresywny w stosunku do atakującego szkła, aby zrekompensować brak groteskowych akcentów. Naprawdę, dlaczego Trent tak bardzo na niego patrzy? W końcu zdobył kilka przyłożeń w trzeciej kwarcie, zdał kilka rzutów wolnych i miał świetny finisz. Z drugiej strony miał problem z ograniczeniem Garena Jacksona Jr. Aby rozpocząć mecz, ale tak naprawdę zadomowił się w drugiej połowie, stając się obrońcą wszystkiego na raz.

+

P. Uchiwa28 minut, 17 punktów, 4 REB, 2 AST, 1 STL, 7-11 FG, 3-3 3FG, 0- FT, 0 BLK, 0 TO, +28 +/-

Odebrał dwa faule na początku, co wyeliminowało go z meczu. Jego nieobecność naprawdę zaszkodziła obronie Toronto. To było tam kluczowe. Przeoczył kilka podań typu pick-and-roll od VanVleeta, które były bezpośrednio na kasie, ale wydawało się, że poradził sobie z tym w połowie i zakończył wybieranie i rzucanie dobrze w drugiej połowie. Ochrona krawędzi i odbicie w trzecim kwartale były ostatecznie krytyczne dla zespołu. Oddaj swój skok – strzelił wszystkie 17 punktów w trzeciej kwarcie.

a

Q Barnes39 minut, 17 punktów, 9 REB, 3 AST, 0 STL, 8-14 FG, 1-3 3FG, 0-ft, 0 BLK, 3 do, +18 +/-

Na początku wydawało się, że uderzył w ścianę nowicjusza (znowu), ale rzucił funky finiszu, a następnie uderzył w dzwonek trzy razy od połowy do końca pierwszej kwarty, co wydawało się, że awansował później – wsad, uderzenie skoczkowie na dystans, dostali paski I byli dokładnie tak samo starzy. Niektóre słodkie zabawki, takie jak wałek. Zawsze znajdzie sposób, aby tak się stało! Skończyło się na tym, że był to jeden z jego najlepszych meczów w ostatniej grupie, zwłaszcza w defensywie, gdzie wygodniej było przełączać się i bronić w izolacji.

READ  Jak Maple Leafs ponownie zwyciężyli i wymusili wynik 7:4 punktów

a

F. VanVleet37 minut, 23 punkty, 6 REB, 7 AST, 2 STL, 9-14 FG, 3-7 3FG, 2-FT, 2 BLK, 4 TO, +18 +/-

Jego ofensywa była kluczowa na początku meczu, ponieważ uderzył głębokiego hat-tricka i zamienił ręce w środku, próbując narysować źrebaka. Potem stało się to jeszcze ważniejsze, ponieważ większość meczu spędził na omijaniu obrońców w punkcie ataku, asystowaniu na plecach i wykańczaniu podań. Był świetny w forsowaniu przejść i osłabianiu Barnesa w przejściu w drugiej kwarcie, kiedy Toronto zamknęło prowadzenie. Jak zawsze, w czwartym trzy razy spóźnił się na zabójcze przeciągnięcie.

a

Trent Jr.39 minut, 26 punktów, 1 REB, 4 AST, 1 STL, 8-17 FG, 4-7 3FG, 6-FT, 0 BLK, 1 TO, +13 +/-

Jego obrona była niechlujna na początku, ale kiedy Utah wszedł na boisko i obrona się ustabilizowała, Trent miał kilka godnych uwagi zagrań na tym końcu. Oddał kilka mocnych skoków, tak jak to robi, a nawet trafił niemożliwą trójkę w trzeciej kwarcie, gdy jeden z graczy przewrócił się nad nim. Kilka szalonych strzałów na początku czwartego, aby utrzymać zespół ławki przy życiu. Drużyna przechodzi przez odcinki, na których wznosiliby toast bez Trenta.

dr

Jim Boucher7 minut, 5 punktów, 0 REB, 1 AST, 0 STL, 2-4 FG, 0-1 3FG, 1-FT, 0 BLK, 0 TO, -2 +/-

Nie był zainteresowany zatrzymaniem Ja Moranta na podjeździe i nie był w stanie nadążyć za dryblingiem lub rywalizacją na krawędzi. W drugiej połowie stracił minuty.

+

Wai Watanabe14 minut, 3 punkty, 3 powtórzenia, 0 AST, 2 stell, 0-3 FG, 0-1 3 FG, 4 stopy, 2 czarne, 0 do, -5 +/-

Jego znaczenie w rotacji jest trudne do przecenienia. Nie zdobył zbyt wielu przyłożeń podczas swojego pierwszego zadania, ale po obrocie miał niezły blok, aby chronić przewagę, i chwycił ofensywne odbicie w przejściu, aby wykonać rzuty wolne. Następnie trafił w ofensywną szybę na korcie i dostał kilka rzutów wolnych. Połącz siły z VanVleet, aby trzymać kilka podań z dala od podrywów i rzutów. Boucher jadł w drugiej połowie minuty jak Bachmann; Może stać się czymś w przyszłości. Miał jeden z bloków sezonu, który nazwał błędem, ale został odwrócony po wyzwaniu pielęgniarki. Zawsze miał A+, ponieważ to był jego pierwszy mecz, ale poza tym, że był w składzie, wykonał świetną grę.

READ  Wnioski z czwartego meczu Oilers-Stars, wczesne spojrzenie na pojedynek w meczu piątym

a

Mama. korek12 minut, 6 punktów, 1 REB, 4 AST, 0 STL, 3-4 FG, 0-0 3FG, 0-ft, 0 BLK, 1 TO, -3 +/-

Wyciągnął więcej minut z pierwszej połowy i spisywał się w nich naprawdę dobrze! (Ile razy o tym słyszałeś?) Udało mu się zdobyć dyski z farbą i dobrze je przesuwać, aby stworzyć łatwe koszyki. Stworzył nawet kulę księżycową, gdy został zmuszony do zdobycia bramki! Potem w drugiej połowie miał kilka podstępnych przechwytów, twardych podań. Fantastyczne wykończenie. Drużyna dobrze gra, gdy jest na boisku.

a-

D. Pantone14 minut, 4 punkty, 2 REB, 2 AST, 0 STL, 2-3 FG, 0-1 3FG, 0-ft, 0 BLK, 1 TO, -1 +/-

Ma pewność, że potrafi grać w ofensywne grupy. Kiedy Siakam zażądał piłki na słupku, Banton podszedł do niego, aby wymusić decyzję defensywną i zobaczył, że obaj gracze grają z Siakamem, okrążył krawędź i strzelił w drugi róg rzutu za trzy. Ogromna świadomość i pewność nie tylko rzucania piłką do Siakamu. Później wykonał świetną robotę, chroniąc Ga w odosobnieniu. Toronto potrzebuje gwarantowanych graczy na ławce i zrobił to tutaj.

NS

S. Mykhailiuk18 minut, 8 punktów, 1 REB, 0 AST, 1 STL, 3-7 FG, 2-4 3FG, 0- FT, 0 BLK, 0 TO, -3 +/-

Jego obrona była wątpliwa, ponieważ uprawiał hazard bez szans, który dał niektórym Grizzli niekwestionowane ścieżki do krawędzi. Jednak uderzaj w duże strzały.

a

pielęgniarka

Nie wiem, co tu powiedzieć, jak oceniamy taki mecz, ze słabą defensywą w jednej połowie, a drugą wspaniałym? Utah zjadał minuty Bouchera, co było dużym plusem z defensywy. Prawdopodobnie dużo jeździł na Van Fleet, Sikkam i Barnes, ale co byś zrobił? Uwielbiałem wyzwanie, jakim było trzymanie się Yuty po jego powrocie. Walczył (z sędziami) tak samo, jak jego ludzie walczyli na boisku. Cóż, przekonałem sam siebie. Świetna gra treningowa.

READ  Canucks odszedł, szukając odpowiedzi w specjalnych zespołach: „Bez wymówek”