Pięć notatek po remisie Niemiec z Ukrainą 0:0

Ponieważ Bayern Monachium przez jakiś czas nie grał, reprezentacja Niemiec była w centrum uwagi, więc przyjrzyjmy się jej występowi w towarzyskim meczu z Ukrainą…

Niemcy przeważali nad Ukrainą przez 90 minut, pomijając kilka chwilowych przerw, ale pozostali bez punktów. Widząc historię podobną do tej, której Niemcy doświadczyli w przypadku Flicka w Katarze. Mamy nadzieję, że dzisiejsze brakujące elementy rozwiążą problemy dzięki inspirującemu występowi.

Połączenie Musiala-Wirtz byłoby niebezpieczne

Już w ciągu pierwszych dwóch minut obie młode gwiazdy grały tam i z powrotem w znakomitej grze, która wyglądała, jakby zakończyła się bramką.

Bardzo tęskniliśmy za Kroosem

Toni Kroos jest nadal jednym z najlepszych pomocników na świecie, a obecnie niewielu zawodników ma takie same umiejętności techniczne i rozkład gry. To, co oferuje Kroos, jest dokładnie tym, czego potrzebują dziś Niemcy.

Andrich wygląda na zagubionego

Robert Andrich odwrócił dziś wzrok. Niezliczone strzały z dystansu, które sięgały za daleko lub za wysoko, nigdy nie wyglądają dobrze, gdy patrzysz nie na miejscu. Nie zapewnił tego, czego Niemcy potrzebują dzisiaj na tym stanowisku.

Pierre ma wiele do zaoferowania

Max Pierre trafił w poprzeczkę po swoim pierwszym kontakcie w reprezentacji. W kolejnym meczu znów był o krok od zdobycia gola. Jego szybkość i ruch, a także jego strzał rakietowy mogą wiele zdziałać dla tej drużyny, szczególnie w późnych meczach. Za każdym razem, gdy dotyka piłki, dzieje się coś dobrego. Mógłby być czynnikiem X dla Niemiec na tym turnieju.

Ukraina jest w stanie poradzić sobie z czołowymi zespołami

Ukraina ledwo zakwalifikowała się do turnieju po kilku zwycięzcach w rundzie play-off w końcówce, ale dzisiaj udowodniła, że ​​potrafi się bronić. Nie oznacza to wspaniałego futbolu, ale zrobili wszystko, co mogli, aby zatrzymać Niemcy. Cóż za występ Anatolija Trubina.

READ  Strzał Sarah Mitton do tytułu podkreśla złoty dzień kanadyjskiego kwintetu na Igrzyskach Wspólnoty Narodów

Co sądzisz o meczu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Szukasz więcej spostrzeżeń i analiz na temat remisu Niemiec z Ukrainą 0:0? W takim razie Bawarski Football Works ma coś dla Ciebie! Poznaj wszystkie wrażenia Cylera dotyczące meczu towarzyskiego z Niemcami przed bardzo interesującymi zawodami EURO 2024 na Spotify lub poniżej: