Kyrie Irving wysyła wirusowy post na X po porażce Dallas Mavericks w finałach NBA

W poniedziałkowy wieczór Dallas Mavericks pod wodzą Kyriego Irvinga przegrał piąty mecz finału NBA z Boston Celtics 106:88.

Po zakończeniu serii Irving wysłał post na X, który w 10 minut uzyskał ponad 12 000 polubień i 265 000 wyświetleń.

Irving napisał: „Plemię, trzymajcie się razem bez względu na wszystko. Pomimo wzlotów i upadków, zwycięstw i porażek, sukcesów i porażek. Głowa do góry. Ta misja jest większa od nas. Kocham was wszystkich!”

Witam 🤞🏾🪶♾❤️”

Irving zakończył stratę 15 punktami, trzema zbiórkami, dziewięcioma asystami i jednym przechwytem, ​​trafiając 5/16 z gry i 3/9 z rzutu za trzy punkty w 41 minutach gry.

Celtics byli po prostu lepszą drużyną, ponieważ Mavs nigdy nie zdołali nabrać prawdziwego impetu w serii.

Przed wyjściem z meczu Irving pogratulował zawodnikom i sztabowi Celtics.

Za pośrednictwem Pata Doneya z NBC DFW: „Niezły ruch ze strony Kyriego Irvinga – pogratulował swoim byłym kolegom z drużyny i trenerom Celtics przed opuszczeniem meczu. Przybił nawet piątkę fanom, którzy nadal go wygwizdywali…”.

Irving czterokrotnie docierał do finałów NBA, ale jego bilans to zaledwie 1-3.

Pomógł poprowadzić Cleveland Cavaliers do mistrzostw NBA w 2016 roku, pokonując Steph Curry i Golden State Warriors.

Pomimo trudnej końcówki sezonu, Mavs przeszli oczekiwania większości ludzi.

READ  Allmark nie mógł się oprzeć Boston Bruins, którzy zjechali do boksów w Buffalo

Przeszli od opuszczenia sezonu posezonowego w 2023 r. do dotarcia do finałów NBA w 2024 r.

17 czerwca 2024;  Boston, Massachusetts, USA;  Obrońca Dallas Mavericks Kyrie Irving (11) kozłuje piłkę przeciwko środkowi Boston Celtics Alowi Horfordowi (42) i napastnikowi Jaysonowi Tatumowi (0) w trzeciej kwarcie piątego meczu finałów NBA 2024 w TD Garden.  Obowiązkowe zaliczenie: Peter Casey – USA TODAY Sports

17 czerwca 2024; Boston, Massachusetts, USA; Obrońca Dallas Mavericks Kyrie Irving (11) kozłuje piłkę przeciwko środkowi Boston Celtics Alowi Horfordowi (42) i napastnikowi Jaysonowi Tatumowi (0) w trzeciej kwarcie piątego meczu finałów NBA 2024 w TD Garden. Obowiązkowe zaliczenie: Peter Casey – USA TODAY Sports/Peter Casey – USA TODAY Sports